ACO-podlahove-zlaby.pdf

Jak provést DOWNLOAD:
zde si můžete stáhnout kompletní katalogy nebo ceníky výše uvedných produktů.
Klikněte pravým tlačítkem myši ikonu (odkaz) nahoře a zvolte "uložit odkaz jako..." na svůj disk. Soubor zobrazíte v programu Adobe Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, může te si jej stáhnout zde.

Odvodnění budov z nerez oceli

Podlahové žlaby s luxusním designem ACO

Přejete si mít ve vaší koupelně funkční sprchový kout bez nutnosti kompromisu v prostorovém a výškovém uspořádání? Pak zvolte nové řešení – detailně propracovaný prostor pro sprchování v úrovni podlahy. Bez bariér, s plynulým přechodem z mokré do suché oblasti. Jednotná podlaha koupelny vytváří estetický celek a přinese vám zcela nový pocit prostoru, harmonie a elegance.

Klíčem k dokonalému řešení je provedení podlahového odtoku. Nalezli jsme optimální řešení tototo, mnohdy přehlíženého, detailu. Výsledkem vývoje je systém našich koupelnových podlahových žlabů. Snadno čistitelný odtokový žlab v jedné úrovni s podlahou je zakryt designovým roštem. Vše vyrobeno z korozivzdorné ušlechtilé oceli. Díky systému podlahových žlabů lze realizovat plynulý přechod podlahy do oblasti sprchy. Podlahový žlab je vhodný jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce stávajících koupelen.

Více prostoru. Nápaditý a originální design. Komfort. To vše pro každodenní pohodlné a bezpečné sprchování...

podlahové žlaby 1     podlahové žlaby 2

Odvodňovací žlaby z ušlechtilé oceli

Se vzrůstajícími nároky na hygienu rostou nároky na materiály používané pro zařízení v potravinářství, stravování, chemické výrobě a mnoha dalších případech.

Tam, kde je potřeba trvale, občas nebo ve vyjímečných případech z podlahy odvést tekutiny, je vhodné použít odvodňovací žlaby ACO z ušlechtilé oceli.

Vyrábí se dva základní typy:

  • krabicové žlaby
  • štěrbinové žlaby

Krabicové žlaby jsou vhodné především do provozů s menší zátěží a větším množstvím odváděných tekutin. Pro menší množství tekutin nebo potřebu oddělit suchý a mokrý provoz jsou ideální žlaby štěrbinové.

Oba typy umožňují vnitřní spád, různé úhly napojení a dimenzování podle konkrétních potřeb.

Odvodňovací žlaby ACO z nerezové oceli jsou vyráběny s certifikací ISO 9001, jejich největší přednosti jsou spolehlivá funkce, chemická odolnost, snadná údržba a dokonalý vzhled.

typy krabicových žlabů

typy štěrbinových žlabů

Podlahové vpusti pro bodové odvodnění s požadavky na odolnost, zatížení a hygienu

Bodové podlahové vpusti ACO představují optimální způsob odvodnění podlahových ploch provozů se zvýšenými požadavky na chemickou odolnost, zatížitelnost a hygienu. Mohou být použity samostatně nebo ve spojení s odvodňovacími žlaby. Válcové tělo vpustí ACO bez ostrých hran zamezuje zachytávání nečistot. Tvar horní roštové části vpusti lze volit kruhový nebo čtvercový.

Vpusti se dodávají s různým provedením horní hrany podle druhu podlahové plochy a s různými typy roštů podle zatížení, požadovaného množství přijímaných tekutin nebo estetických hledisek. Pro zamezení vstupu nežádoucích pachů jsou vpusti vybaveny zápachovým uzávěrem. Snadnou instalaci vpustí ACO umožňují stavěcí šrouby a kotvy do betonu.

Široký sortiment odkalovačů, sítek a dalšího příslušenství doplňuje program do systémového řešení bodového odvodnění s nejvyšší kvalitou certifikovanou ISO 9001.

 

Váš partner pro každou stavbu!

design and code: RGS nostromo 2005

D.T.M. Consulting spol. s r.o. | Kosořská 342/6 | Praha 5, Hlubočepy 152 00 | Česká republika
tel: 251 511 158, 606 629 006 | fax: 251 511 158 | e-mail: info@dtm-consulting.cz